• March 24, 2023

“Aman mos ia tregoni Luizit”! Kiara iu tregon një sekret vajzave të BBV, por nuk do që ta marrë vesh Lui

Dita e djeshme iu takonte vajzave! Në shtëpinë “Big Brother Vip Albania”, në mbrëmje, vajzat janë mbledhur në oborr për t’iu përgjigjur pyetjeve të bëra nga produksioni lidhur me jeten e tyre.

Një ndër pyetjet ishte të tregonin emrin e personazhit të njohur shqiptar për të cilin kanë një pëlqim. Ishte Kiara ajo e cila u përgjigj e para, duke thënë mes të qeshurash emrin e Luizit. Pak çaste më pas, ajo tha:

“Unë kam Ilir Shaqirin, por mos ja thoni Luizit.” Gjithashtu edhe Lorik Cana ishte një tjetër emër që Kiara e përmendi duke e cilësuar shumë simpatik. Kiara edhe me parë ka thënë se Ilir Shaqiri i duket simpati.

Nderkohe Kiara ka vite pjesë e televizionit si moderatore e programeve të ndryshme, ndërsa së fundmi e kemi parë edhe në “Big Brother Vip” të drejtojë shfaqjet e dhëna nga produksioni.

Duke e ditur sa e rëndësishme është puna për Kiarën, Luizi së fundmi ka shprehur se “është i gatshëm të punojë 5 vjet pa pagesë”, vetëm që Kiara të drejtojë një emision të vetin në “Top Channel.”

“Edhe sikur ta di që unë do punoj 5 vite në “Top Channel” për 5 vite pa rrogë, Kiara duhet të ketë një emision të vetin këtu. Edhe ndonjë emision radio, të mëngjesit, gjysmë ore. Unë dua të ulem me dy çapaçulat e mi në shtëpi edhe t’ju them “hajde shikojmë mamin”. Atë dua unë, që të shikoj Kiarën të lumtur”– tha Luizi drejt kamerës dhe Armaldos.