• March 24, 2023

Vdiq duke ndezur qiri te Kisha e Laçit, ja cfare i ndodhi gruas (emri)

Gjatë ditës së sotme, në Kishën e Shna Ndout (Shën Antoni i Padovës) në Laç u regjistrua një ngjarje e rëndë.

Një grua humbi jetën tr gjikisht. V ktima është identifikuar si Gjela Biba, 75 vjeçe, banore në fshatin Ungrej, Lezhë.

E ndjera ndodhej në Kishën e Laçit për të ndezur një qiri në shpellën tip guve, por për një moment

ka h mbur ekuilibrin duke rënë nga lartësia. Kjo i ka sjellë gruas pl gë të r nda në trup dhe në kokë duke h mbur jetën.

E ndjera kishte shkuar vetëm në Kishën e Shna Ndout (Shën Antoni i Padovës).

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.