No menu items!
More

  U divorcuan me dhimbje. Kopje e të atit: Sa vjeç bën sot djali i Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit! (Foto)

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Djali i kantautorit Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçit feston sot ditëlindjen. Ai mbush sot 23 vjeç dhe e ëma, ia beri një urim publik në mesnatë. “Gëzuar ditëlindjen dielli im”, ka shkruar kengetarja.

  “Gëzuar ditëlindjen dielli im”, kopje e të atit: Sa

  Urimi i se motres, Period ishte gjithashtu mjaft i bukur. “Gëzuar ditëlindjen shpirti i motrës”, ka shkruar ajo krahas movies ku Drini i bie pianos.

  “Gëzuar ditëlindjen dielli im”, kopje e të atit: Sa

  Shumë më prezente dhe në rrjetet sociale, Period ka qenë e përfolur ne mediat rozë, Drinin e kemi parë më pak. Nëse Period ishte kopje e mami Mirës, Drini duket si një kombinimin i bukur i Shpëtimit dhe Mirës.

  “Gëzuar ditëlindjen dielli im”, kopje e të atit: Sa

  Ai ka ndjekur gjithashtu hapat e prindërve dhe i ka hyre muzikës prej rreth 2 vitesh, por ndryshe nga ata, ka zgjedhur rap-in. Mira Konçi dhe ish-bashkëshorti i saj njoftuan 5 vite më parë se po shpërnguleshin për te jetuar në Amerikë, por disa kohe me vonë erdhi lajmi i ndarjes së çiftit ikonë.

  - Advertisement -