No menu items!
More

  Tradhtia me e poshter nga…”/ Behavior menaxheri i Ledri Vulës, zbulon arsyen e ndarjes me Sarën

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Kohët e fundit aludohet se lidhja mes çiftit të dashur dhe shumëpërfolur Ledri dhe Sara, ka marrë fund.

  Thashethemet u përforcuan kur Ledri nuk u shfaq publikisht për të mbështetur partneren e tij në debutinin e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku shfaqej edhe Sara, ndërsa më pas këngëtari fshiu postimet me partneren e tij.

  Duket se këtë ndarje tashmë e ka konfirmuar edhe menaxheri i këngëtarit Ledri Vula, Faton Shoshi. Arsyeja e ndarjes sipas tij është se nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët, teksa është shprehur se kanë një raport miqësor ende mes tyre.

  “Ledri nuk është njeri që bën për shoë. Si në çdo fillim ka edhe mbarim. Nuk do me thënë që është mbarim i përhershëm dhe nuk do me thënë që kur bashkohesh me dikë të jeshë i përjetshëm. Nuk është tragjike. Nuk mund të gjesh gjuhë të përbashkët. Për mua është shumë normale. Edhe për Ledrin është shumë normale. Edhe për Sarën është shumë normale. Sara është shumë e kuptueshme, kam shumë respekt

  Kanë raporte shumë të mira ende. Kanë nxjerrë foto të vjetra që i kanë parë bashkë. Ata nuk janë armiq. Ata munden edhe të takohen dhe të rrinë. Mund edhe të ribashkohen ose të prishen më keq. Gjithçka mund të ndodhë”, tha ai për “Prive”.

  - Advertisement -