No menu items!
More

  Termet i forte párá pak minutash, BEFASUESE dalin pamjet e vendit ne Shqíperi

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Një tèrmet me magnitudë të ùlët ka rënë pak më parë në veri-perèndim të Shqípërisë.

  Sipas të dhënave páráprake, tèrmeti ishte i një magnitude 3.4 të shkallës Rihter dhe me e piqendër Lezhën.

  Për shkák të lëkundjeve të moderùara, nukr aportohèt për dème në njerëz apo në gòdina.

  - Advertisement -