No menu items!
More

  Të q*** mu në pressure seksual”/ Aureli terbohet pas prekjeve të nxehta të Gabrielës dhe Marios

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Një skenë e nxehtë ka ndodhur këtë puntatë në Për’puthen, e cila ka sjell një vorbull të madh reagimesh nga Aureli.

  Takimi gjysmë i zhveshur i Gabrielës me Marios ka bërë që Aureli të humb kontrollin dhe të ketë një përballje të fortë me Gabrielën, që pretendohet se është vajza që i ka vjedhur zemrën.

  Këtë të enjte, Gabriela dhe Mario, në një lavazh makinash, gjysmë të zhveshur, me skena provokative dhe pressure seksual të madh kanë zhvilluar takimin e tyre.

  Pamjet që janë komentuar tepër edhe nga opinionistët, tërbuan’ Aurelin, i cili është shprehur se mbrëmjen e sotme i ka dhënë fund raportit dhe daljeve me Gabrielën, teksa ka kërkuar prej saj që mos ta shikoj dhe më në sy.

  “Të *** mu në pressure seksual”- është shprehur Aureli ndërkohë që ka vijuar me një lum komentesh më pas.

  - Advertisement -