No menu items!
More

  Stuhi, ciklon, ulje temperaturash dhe përmbytje! Jepet alarmi, cfare e pret nga sonte Shqipërine?

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Cikloni i dimrit që vjen nga Europa Veriore fillimisht do të godasë qendrën dhe më pas do të prekë edhe jugun.

  Për sot, alarmi i verdhë është lëshuar në tetë rajone të vendit: Abruzzo, Basilicata, Kalabria, Campania, Lazio, Marche, Toscana dhe Umbria.

  Përkeqësimi i kushteve atmosferike në vendin fqinj do të pasohet me reshje shiu, shtrëngata dhe forcim i dukshëm i erës, me det të trazuar dhe ulje të përkohshme të temperaturave.

  Ditet ne vijim ky ciklon do preke dhe Shqiperine, por shpresojme ne permasa me uleta

  - Advertisement -