No menu items!
More

  Sa qenka rritur! Pas shumë vitesh, Eno Popi publikon foton e rrallë me të bijën!

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Eno Popi është shumë hermetik për jetën e tij non-public. Megjithate, moderatori dorëzohet dhe ai ndonjëherë përballë dëshirës për të ndarë me te gjithë momente gëzimi. 

  Sa qenka rritur! Pas shumë kohësh, Eno Popi publikon foton e

  Keshtu, sot beri një përjashtim duke vendosur të ndajë një foto me vajzën e tij pas kaq shumë kohësh. Liv duket aty qe është rritur kaq shumë.

  Sa qenka rritur! Pas shumë kohësh, Eno Popi publikon foton e

  Në postimin e ëmbël në Instastory moderatori shfaqet krah vogëlushes së tij, duke shkruar thjesht ‘Liv’. Vajza erdhi në jetë në 2018, duke i ndryshuar krejtesisht jetën prindërve të saj, Enos dhe partneres së tij, Atena Palit. Ata vendosën që ta mirëprisnin vajzën e tyre në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkohë që aktualisht Atena dhe Liv jetojnë në Kanada.

  Sa qenka rritur! Pas shumë kohësh, Eno Popi publikon foton e

  Gazetari është treguar shpesh i rezervuar në deklaratat e tij publike për prindërimin apo jetën non-public në tërësi

  - Advertisement -