• March 24, 2023

Romeo ndahet nga milionerja! Bora Zemani ben veprimin e forte per ti gjetur nuse kunatit (Foto)

Duke qenë se Luiz Ejlli është kthyer në fenomenin dhe personazhin më të përfolur të momentit, personazheve të tjerë publikë nuk u bie radha të bëhen lajm, aq më tepër personazhet e vitit të shkuar të Big Brother.

Në fakt Romeo Veshaj dhe Bora Zemani nuk kanë qenë protagonistë të Big Brother Vip 1, por indirekt edhe ata u bënë pjesë e tij

(dhe le të themi që morën edhe vëmendje prej tij.)Por edhe pse vjet në këtë periudhë nuk flisnin me njëri-tjetrin,

Bora nuk ngurron ta nxjerrë kunatin në “storyt” e saj në Instagram duke e promovuar si një njeri me shumë vlera dhe mbi të gjitha familjarë.

Disa vite më parë na kujtohet fare mirë që nxirrte video të Romeos nga klubet e Tiranës, ku shkruante

që Romeo i çmendte vajzat, ndërsa mbrëmë na tregoi që kunati i saj (mesa duket single) është një kuzhiner fantastik…

Lum si Romeo për Borën…