• March 24, 2023

Po vjen “fundi i botës”! Olta afrohet dhe puth Luizin, arsyeja do iu befasojë

Luiz Ejlli duket se nuk i ka pritur aspak mirë ngacmimet e Armaldo Kllogjerit në lidhje me ish-partnerin e Kiara Titos, Butrint Imeri.

Teksa në sfond po dëgjohej një këngë e këtij të fundit, Maestro pyeti moderatoren se kush e këndonte.Kur Kiara tha Don Xhoni dhe Butrinti, Armaldo e pyeti nëse e pëlqente këtë këngëtarin dhe ajo i tha ‘boll tani ti’.

Më pas Luizi i tha Maestros që të bënte gati valixhet dhe t’i hiqej nga sytë, pasi sipas tij ai është ‘kokrra e legenit’. Gjithashtu e paralajmëroi se nëse nuk do ikte sonte, më keq do të bëhej për të.

Teksa Luizi po shkonte të ulej te krevati i tij, pasi kishte vrarë edhe krahun, aty shkojnë edhe Kiara me Olta Gixharin. Kjo e fundit e pyet se çfarë ka dhe më pas shkon edhe e puth.

Pjesë nga biseda: Olta: Çfarë ka Luizi? Luizi: U v*ava kur kapa… Olta: Më raft pika, më raft pika mua për ty. Kush ma ka v*arë mua çunin

Kujtojmë se sonte është prime i radhës dhe në nominim për të dalë nga shtëpia pasi Luizi hapi kutinë e Pandorës janë tre banorë shumë të fortë si Kristi, Armaldo dhe Olta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *