• March 24, 2023

Pasi e mbështeti Luzin, fituesit legjendar të ‘Big Brother Kanada’ i ndodh e papritura!

Luiz Ejlli është ndër banorët që ka thyer rekorde dhe ka kapërcyer çdo pritshmëri të Big Brother VIP Albania.

Ai qysh në hyrje ka arritur të madh vëmendje të madhe si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë.

Së fundmi, “Vëllai i Madh”, Luizin, Armaldon dhe Kristin, pasi ata të tre janë futur për disa sekonda në banjën e shtëpisë dhe për këtë Vëllai i Madh ka vendosur t’i dërgojë në televotim. Për këtë, Luizi u shpreh se ai e kishte planifikuar një gjë të tillë.

Ai tha se duke qenë se Kutia e Pandorës i shkoi dëm, mendoi të shkelte rregullat duke përfshirë Armaldon dhe Kristin. Luizi ka zbuluar se ku e ka marrë këtë ide. Ai i bëri thirrje publikut që të hapnin “Big Brother”-in kanadez dhe aty do e gjenin këtë plan.

“I bëj thirrje gjithë publikut të hapë Big Brother-in kanadez dhe ta shohin të njëjtën gjë. E ka bërë me 3 veta ai burri i botës dhe ka çuar 3 vetë në nominim, bashkë me veten. 4 vetë në nominim”, tha Luizi.

Pas kësaj, ka reaguar vetë fituesi i Big Brother Canada, Kevin Jacobs i cili përmes rrjetit social Instagram ka mbështetur Luizin.

Por, gjejeni çfarë?! Brenda pak orësh Kevin ka fituar mbi 10 mijë ndjekës. Para videos ai kishte rreth 10 mijë ndërsa aktualisht në Instagram numëron mbi 21 mijë ndjekës.