No menu items!
More

  Pas bebit, Festë e madhe në shtëpinë e Kiara Titos, gruaja e Luizít jep lájmin e EMBEL

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publíkun.

  Ajo u bë akòma më e dashur pas martesës së sáj me Luizín.

  Përmes fotografisë së fùndít ajo ka treguar se sot ka festë në shtëpinë e sáj.

  Sot është ditëlindja e vëllait të sáj dhe ajo e ka urùar me fjalët më të bukura.

  - Advertisement -