• March 24, 2023

Nuk e duan kot shqiptarët, Luizi tregon biznesin e ndershëm që mendon të hapë pasi të dalë nga bBV

Kam në plan ta bëj në Tiranë, thotë Luizi…një kopësht. E kam seriozisht, mbaroj pas fëmijëve, jo se do jem edukator aty po… shiko VIDEON më poshtë.

E kam ëndërr, vazhdon të thotë Luizi shumë seriozisht. Biznes i mirë është, punë e mirë është, e ndershme është, me bebusha je…dhe çojmë bebushat tonë aty pastaj, i thotë ai Kiarës.

Të shumta komentet dhe reagimet nga ndjekësit. Koment: Si edukatore qe jam te them bravo per idene qe ke dhe tu realizofte sa me shpejt… ska pune me te bukur se me femijet ❤

Koment: Sa ide e bukur uroj te te realizohet endrra femijet do te jene gjithmone pozitive.Koment: Je shpirt njeriu o#Luiz lum ajo nene qe te ka dhe #Kiara qe do te mari ty ❤️❤️❤️❤️

Koment: a din kjo femer te shoqeroje ne shpjegim kete djale ne idete e tij ,se jane mendime shume brigantine, kjo eshte bukuria e jetes nuk ka brire.

Janë pikërisht këto mendime dhe sjellje të Luizit që e bëjnë atë të pëlqehet shumë nga publiku dhe të mbështetet kudo në mbarë trojet shqiptare dhe në diasporë.