No menu items!
More

  Nami ne vend! Gjendet një pjesë trupi njeriu në Konispol, dyshohet se

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Në fshatin Xarrë të bashkisë së Konispolit, policia ka gjetur një pjesë trupi njeriu. Mësohet se trupi

  ishte i groposur por jo i dekompozuar plotësisht, kjo pasi në trupin e tij kishte ende inde.

  Pritet ekspertiza mjeko-ligjore nga specialistët nga Tirana, teksa pjesët e trupit janë dërguar në morgun e qytetit. Ekspertiza do të kryehet ditën e nesërme në Sarandë.

  Ndërkohë,policia ndodhet në vendngjarje dhe po realizon hetimet.

  - Advertisement -