No menu items!
More

  Mrekulli! Mariza Ikonomi behet mama, ja kush eshte burri qe i ndryshoi jeten

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Këngëtarja, Mariza Ikonomi, ka suprizuar të gjithë ndjekësit me lajmin më të bukur.  Artistja shqiptare ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” foton më të ëmbël. Ajo është bërë nënë për herë të parë duke provuar kështu ndjesinë më unike që një individual mund të përjetojë në jetë.

  Krah fotove me vogëlushen, Melodinë e saj më të bukur të jetës, Mariza ka zbuluar edhe identitetin e njeriut që i ka “vjedhur” zemrën.

  Mami Mariza dhe babi Blendi janë duke shijuar ditët pranë të voglës së tyre dhe ashtu si dhe vetë këngëtarja e thotë, Zoti i ka dhënë botën në duart e tyre.

  “Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua!

  Melodia e jetes e sime!  MELODY IKONOMI GREÇO!

  @blendigreco me dhe gjithe forcen dhe gezimin e kesaj Bote! Te dua “, shkruan Mariza krah fotove me vogëlushen.

  - Advertisement -