No menu items!
More

  Largohet perfundimisht nga High Channel, Arbana Osmani merr vendimin qe cmend Lori Hoxhen dhe Luizin

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Po diskutohet prej javësh se Arbana Osmani nuk do të jetë moderaore e këtij sezoni të “Massive Brother VIP”.

  Nuk ka ende asnjë reagim nga televizioni apo moderatorja, por ditën e djeshme u tha se moderatori është vendosur dhe do të jetë Ledion Lico.

  Megjithatë pas këtyre lajmeve ka reaguar vetë Arbana përmes një postimi në Instagram në ambientet e “High Channel”.

  Ditën e sotme ajo ka publikuar në InstaStory një foto duke bërë grimin në një nga ambientet e televiziont, ndërsa i ka përshëndetur të gjithë fansat e saj.

  Me gjasë kjo është një foto nga sezoni i kaluar, pasi artisti i saj Arbër Bytyqi ndodhet për një udhëtim në Paris. Gjithsesi postimi i Arbanës nuk është i rastësishëm.

  - Advertisement -