No menu items!
More

  Kozzaku drejt ndarjes! Vajza e aktores se madhe i nxjerr pamjet duke e ngacmuar: Donte te me…(Video)

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Vajza e aktores shqiptare, Julia Iliriani po bën “namin” në Tiktok. Falë lirshmërisë dhe karakterit totalisht pa komplekse, personazhi i saj po kthehet në të preferuarin e të rinjve.

  Por së fundmi, ajo i “ka bërë gjëmën” një tjetër personazhi shumë të famshëm të kësaj platforme, Kozakut.

  Ajo ka nxjerrë një mesazh të tij, që i dërgon një emoji me sy me zemra, duke i bërë thirrje Denisës, gruas së Kozakut dhe nënës së djalit të tij.

  “O Denisa ç’janë këto penallti që të bëjnë ty pas krahëve moj”, shprehet Rene./albeu.com/

  - Advertisement -