• March 24, 2023

Kiara i kthehet keq Arbërit: E di une se si ia jap dashurinë atij, por Luizi shta nget kur kupton mesazhin e Arbrit

Kiara është sqaruar sonte lidhur me debatet me Oltën dhe moskujdesjen e saj ndaj Luizit.

Lidhur me këtë ka komentuar Arbëri, i cili tha se ajo është shumë e ftoftë ndaj Luizit, shkruan lajmi.net.

Në anën tjetër edhe Kiara i ktheu një përgjigje.

Sipas saj të tjerët nuk janë duke e parë dashurinë e saj që ka për Luizin dhe mënyrën se si ajo ja shprehë.

Dyshja u përplasën me njëri-tjetrin, teksa Arbëri tha se shyqyr ajo pas më shumë se 70 ditësh e ka kuptuar që është në lojë.

Kiara madje paraprakisht tha se nuk e lejon as Oltën e as askënd që ta nxjerrin atë si person të ftoftë./Lajmi.net/