• March 24, 2023

“Kemi një vit qe jemi bashkë”, Anna Lika flet për herë të parë për Bjordin?

Mbrëmjen e djeshme aktorja Anna Lika ka rënë pre e kurthit të “Piranjave”. Asaj i është realizuar një kamer e fshehtë,

ku teksa ishte në makinë me menaxherin e VIP-ave Xhani Demnika ajo i ka treguar se ka një vit me të dashurin

që qendrojnë 24 në 7.Ndonse kanë vendosur ta mbajnë private lidhjen e tyre, më tej Anna tregon se ai është shumë i qetë,

madje dhe mikut të saj Gracianos i ka kërkuar që ta mbajnë mirë Annën.E cila nuk ka lënë as batutat duke treguar

se Graciano ishte i lumtur për marrëdhënies e shoqes së tij, aq sa ex-at e Annës i kishte qujtur motërq****.

Rikujtojmë se Bjordi Mezini u përfol gjatë BB Vip se ishte në një lidhje me Anna Likën. Por a i kishte Anna këto fjalë për të? Kjo mbetet për tu parë pasi vetë ajo nuk ka përmendur emra.