• March 24, 2023

“Je dhurata ime më e bukur “, Olta merr mesazhin e fortenga burri, mesazhi i koduar per Luizin (FOTO)

Olta Gixhari është surprizuar mbrëmjen e sotme me një mesazh nga bashkëshorti i saj Dori, të cilët janë prindër të një djali të vogël, Amarit.

Ai i ka dërguar një mesazh partneres, duke e cilësuar si dhuratën më të bukur në jetën e tij.

Në fund të mesazhit partneri ka përmendur dhe Luizin.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se s’kemi hotel.

Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”, shkruan ai.


“Je dhurata ime më e bukur “, Olta merr mesazhin e fortenga burri, mesazhi i koduar per Luizin (FOTO)