• March 24, 2023

I doli ne krah Luizit, ish-fituesi legjendar i BB Canada, ben pis llikun e madh ndaj Luanit tone

Kevin Jacobs, ish fituesi i Big Brother Vip Canada reagoi një ditë pasi Luizi zbuloi se kishte ndjekur

strategjinë e tij për të çuar në televotim tre banorë, duke përshëndetur këngëtarin shqiptar dhe ndjekësat e tij.

Ish-fituesi i BB Canada duket se vazhdon ‘strategjitë’ edhe jashtë shtëpisë së vëzhguar, kjo pasi ai numëron vetëm 12 mijë e 300 ndjekës, ndërkohë që Luizi ka kapur kuotën e 610 mijë ndjekësve.

Jo më kot, Jacobs vazhdon me përshëndetjet e tij edhe në story-t e faqes në Instagram, në llogarinë që ka, duke e përmendur edhe me ‘pagëzimin’ Luan.

Nga ana tjetër, vetë ata që administrojnë llogarinë e Luizit në Instagram e kanë publikuar përshëndetjen e kanadezit në faqen e ‘Luanit’ .

Me këtë strategji, është e sigurtë që Jacobs do arrijë të marrë disa ndjekës të tjerë. /Pamfleti