• March 24, 2023

Diana akoma në bu rg, bashkëshorti: Ia çova foshnjen në takim, kur ia mora nga duart mu kë put shpirti

Diana Bahçja e cila u arr stua vetëm disa ditë pasi lindi fëmijën u d nua nga gjykata me gj bë, pasi

pas ndarjes nga burri i parë, martesë nga e cila kishte një vajzë, nuk i ishte përgjigjur detyrimit që kishte për fëmijën.

“Kam qenë para tre ditësh dhe e ka takuar. Gjendja ishte shumë e vështirë, kur ia kam marrë prej duarsh

ka ikur dhe nuk ka folur fare. Nuk ka reaguar deri ditën tjetër që e kam marrë në telefon. Mu këput shpirti,”- tregoi ai.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë.

Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.