• March 24, 2023

Pasagjere në “Audi-n A8”, kjo është 22-vjeçarja e famshme ne TIk Tok që hu mbi jetën dje në Sauk

Eriselda Abedini, vajza që shihni në foto është 22-vjeçarja e cila h mbi jetën në aks dentin tr gjik të ndodhur pasditen e djeshme te rrethrrotullimi i Saukut.

Ajo ishte pasagjere në makinën tip “Audi A8” në momentin që ndodhi aks denti i fr kshëm. 22-

vjeçarja ishte tepër aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurronte të ndante me të tjerët momente nga jeta e saj si dhe trendet më të fundit.

Së bashku me 22-vjeçaren h mbi jetën edhe Sikela Përroj, 23-vjeç dhe Klevis Ruçaj 20-vjeç. Ky i

fundit shkaktoi aks dentin tr gjik pasi mjeti tip “Audi A8” që po drejtonte theu barrierat mbrojtëse të rrugës dhe kaloi në korsinë tjetër të rrugës.

Ekspertët në vendngjarje kanë arritur të zbulojnë se 20-vjeçari Ruçaj ka qenë duke lëvizur me shpejtësi mbi 260 km/h në momentin e aks dentit tr gjik.