No menu items!
More

  Del skenari i filmit te Bores dhe Donaldit: Ja surpriza e madhe

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  “5 Herë Jo” pritet të dalë në kinematë shqiptare nga muaji dhjetor.

  Filmi, me protagonistë kryesorë Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, tashmë ka sjell copëzat e para.

  Teksa kanë mbetur edhe pak ditë deri te premiera e këtij filmi, tashmë janë publikuar disa pjesë të reja nga prapaskenat.

  Dyshja e famshme sjellin detaje nga romanca e tyre disavjeçare, e cila njëherësh pati ulje edhe ngritje të shumta.

  - Advertisement -