• March 24, 2023

“Mir asaj i doli boja, por ky….”/ Tro ndit Kristi pas ledhatimeve mes Keisit dhe Lorencit (FOTO)

Në Instagramin e Kritstit janë ndarë momente kur Keisi ledhaton Lorencin. Që nga dita kur Lorenci hyri në BBVA,u përfol për një lidhje mes tyre para se të futeshin në shtëpinë më të madhe në Shqipëri. Ledhatimi mes tyre nuk mbeti pa u komentuar nga Kristi në Instagram. Ndër tjera…

Read More

Romeo sherr me Donaldin, do futet në “BBVIP pasi u ra fama”? Zbulohet e plani misterioz!

Një promo e publikuar pak ditë më parë e Romeo Veshajt për sezonin e ri të “Më lër të Flas” hodhi dyshimet se aktori do të shfaqej vetëm në moderimin e programit që tani e tutje, duke qenë se vëllai i tij, Donaldi nuk shfaqej në klip. Po ashtu edhe…

Read More

E rëndë në Sarandë, vd es 3-vjeçari! Vrapoi nga pickimi i bletës, ra në kanal dhe u mb yt

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Shëndëlli, ku një fëmijë 3 vjeç ka humbur jetën. Sipas informacioneve të para, fëmija është pickuar nga bletët dhe ka vrapuar duke rënë në një kanal me ujë. Pasi është vënë re nga të afërmit është nxjerrë dhe është…

Read More

Ndërron jetë babai i Saimir Tahirit: Letra e trishte nga bu rgu: O ba, si nuk më prite?!

Ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm Bashkim Tahiri, babai i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Bashkim Tahiri ka ndërruar jetë në moshën 73-vjeçare pas një “lufte” me sëmundjen e rëndë, betejë të cilën nuk ka arritur ta fitojë dhe mëngjesin e sotëm ka mbyllur sytë përgjithmonë. Babai i ish-ministrit prej…

Read More

Big Brother drejt mbylljes, e vdékur qe nuk e fiton Luizi! Ja çfare po “kúrdiset” ne shtepi, e tha vete ai

Luiz Ejlli përballë banorëve të “Big Brother Vip” shprehet pothuajse çdo ditë se “Big Brother-in” do ta fitojë ai dhe se të gjithë banorët e tjerë, ai do t’i përcjellë për në shtëpi. Por, në dy diskutime që ka bërë së fundmi, Luizi ka thënë të kundërtën: që është i…

Read More

Kiara i kthehet keq Arbërit: E di une se si ia jap dashurinë atij, por Luizi shta nget kur kupton mesazhin e Arbrit

Kiara është sqaruar sonte lidhur me debatet me Oltën dhe moskujdesjen e saj ndaj Luizit. Lidhur me këtë ka komentuar Arbëri, i cili tha se ajo është shumë e ftoftë ndaj Luizit, shkruan lajmi.net. Në anën tjetër edhe Kiara i ktheu një përgjigje. Sipas saj të tjerët nuk janë duke…

Read More