• March 24, 2023

“Aleks Visha na vr ave”, çmenduri në tunelin e Kalimashit me 307 km/orë, Klevio reperi shpëton për qime nga aksi denti (VIDEO)

Pa ka kaluar ende një javë nga aks denti tr gjik i ndodhur në rrethrrotullimin e TEG me 3 të vd kur dhe 3 të pl gosur, sot një video e çmendur serviret në rrjetet sociale.

Dy personazhet e njohur të “Tik-Tok”, Aleks Visha dhe Kleviol Ahmeti shfaqen duke lëvizur me shpejtësi sk terrë në tunelin e Kalimashit.

Ata tregojnë videon për ndjekësit e tyre, ndërsa nuk ngurrojnë të shfaqin dhe sa shënon kil metrazhi në momentin që po i drejtohen qytetit të Kukësit.

Plot me 307 kilometra në orë dy të rinjtë lëvizin me makinën e tyre luksoze, ndërsa në fund rrez kojnë dhe një makinë tip Mercedes Benz përpara tyre.

“Aleks na vr ve, të kam vëlla. Bravo Aleks, bravo”, dëgjohet t’i thotë Klevioli shokut të tij që drejton mjetin dhe pas frenimit,

shmang një aks dent që mund të kishte rezultuar f tal me atë shpejtësi. Edhe pse çdo ditë aks dentet po marrin jetë njerezish, shqiptarët me sa duket e kanë të vështirë të ndërgjegjësohen.