No menu items!
More

  8 muajshë shtatzënë, vdes papritur aktorja e famshme 35 vjeçare: Mjekët shpëtojnë fëmijën!

  - Advertisement -
  - Advertisement -

  Vetëm 35 vjec dhe 8 muajshe shtatzënë, aktorja e njohur indiane, Dr Priya ndërroi papritur duke shokuar fansat. E konsideruar një njeri “vibrues”, plot energji e jetë, ajo ishte një nga fytyrat më të kësaj industrie në vendin e saj, por pas martesës kishte vendosur të shkëputej përkohësisht për t`iu përkushtuar familjes.

  8 muajshë shtatzënë, vdes papritur aktorja 35 vjeçare:

  Ajo ndërkohë ishte dhe mjeke me profesion. Lajmi tronditës i vdekjes së saj erdhi vetëm dy ditë pasi një tjetër aktore e njohur në Indi, Renjusha Menon, u gjet e vdekur në apartamentin e saj. Policia tha se pista kryesore e saj është vetëvrasja, por po hetohen ndërkohë edhe rrethana të tjera të ngjarjes tragjike.

  8 muajshë shtatzënë, vdes papritur aktorja 35 vjeçare:

  Dr Priya sakaq duket se ka ndërruar jetë nga ataku kardiak. Mjekët arritën të shpëtonin foshnjen e saj që do po mbahet nën vëzhgim në një njësi të terapisë intensive.

  8 muajshë shtatzënë, vdes papritur aktorja 35 vjeçare:
  - Advertisement -