Nuk e mbështet vetëm Butrinti, se besoni se çfarë bën babai i këngëtarit për Kiara Titon

Butrint Imeri shprehu hapur mbështetjen për ish-partneren, Kiara Titon, në Big Brother VIP 2.

Ai publikoi në Instastory një foto të moderatores të cilës i kishte vendosur dhe një kurorë.

Kështu Butrinti tregoi se Kiara është e preferuara e tij në këtë format. Mirëpo duket se

moderatorja mbështetet publikisht nga familja Imeri pasi të njëjtin veprim ka bërë dhe i ati i këngëtarit.

Ai ka publikuar në Instastory storyn e Butrintit ku duket Kiara me kurorë.

Nuk e mbështet vetëm Butrinti, se besoni se çfarë bën babai i këngëtarit për Kiara Titon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *