Kejvina i ploteson deshiren shqiptareve: “Nëse nuk elim inohet Luizi, do dal unë nga shtëpia”

P rplasjet e forta deri në of ndime mes Luizi dhe Kejvinës kanë marrë përmasa të tjera brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

Mbrëmjen e djeshme, pas mbarimit të spektaklit, Kejvina teksa po bisedonte në oborr me Kristin, ka bërë një tjetër deklaratë.

Modelja u shpreh se nëse të martën nuk el minohet Luizi, ajo do të lërë shtëpinë.

“Do dal unë nëse nuk del ai javën tjetër. Ça është kjo? Është ofendim. Dal unë. Mendon se e kam problem?”, është shprehur ajo.

Nga ana tjetër teksa i ka thënë se kjo nuk është zgjidhje, Kristi është shprehur i bindur se Luizi nuk do të largohet.

Kejvina i ploteson deshiren shqiptareve: “Nëse nuk elim inohet Luizi, do dal unë nga shtëpia”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *