Proteste për Luiz Ejllin, fansat mblidhen para shtëpisë së Big Brother: produksioni iu ben te paprituren

Disa dhjetëra qytetarë janë mbledhur për të mbështetur Luiz Ejllin pas polemikave dhe diskutimeve të shumta që ka pasur nëse vuan nga një sëmundje e rrallë apo jo.

Madje shumë prej tyre janë kujdesur që një ditë më parë të bëjnë thirrje në rrjete sociale për takimin pranë ambienteve të shtëpisë së Big Brother.

Sot janë mbledhur të gjithë bashkë dhe me video në Tik Tok kanë treguar mbështetjen që po i japin.

Nuk kanë munguar brohoritjet e tyre “Luiz, Luiz dhe Jemi me ty” por nuk dihet nëse këngëtari ka arritur t’i dëgjojë.

Nga ana tjeter produksioni ka thirre policine e cila ka rrethuar ambjentet e Top Channel ku

ndodhet shtepia e Big Brother, po ashtu brenda shtepise, eshte vendosur muzike e larte, qe banoret mos te kuptojne cpo ndodh

Luiz Ejlli ka qenë në qendër të vëmendjes pas spektaklit të së martës për shkak të deklaratës së tij se vu an nga një s mundje e rrallë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *