Motra e Olta Gixharit su lmon ashpër Luizin, por cudit shqiptaret ndaj reagimit per motren e vet qe nuk flasin

Motra e Olta Gixharit, gazetarja Gerta Gixhari ka reaguar pas situatës së krijuar të Luizit në Big Brother.

Ajo shprehet se Luizi ka mashtruar rëndë por publiku ka krijuar një afeksion për të. Kurse sa i përket lojës së motrës së saj ajo nuk dha asnjë koment. Më poshtë është postimi i gazetares.

Luizi e ka cilësuar Oltën si një sëmundje ngjitëse e cila i kap dhe i infekton të gjithë banorët brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Gjatë një bisede me banorët në oborr, Efi i tha Luizit se e shikon aktoren si një konkurrente të

fortë por si e krahasoi atë me sëmundjen e Covid dhe e vetmja mënyrë për të shpëtuar është për ta ‘sht pur”.

Motra e Olta Gixharit su lmon ashpër Luizin, por cudit shqiptaret ndaj reagimit per motren e vet qe nuk flasin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *