I hynë brenda shtëpisë, Luiz EJLLI kupton “hilen” e produksionit: Protesta jashtë, po bëhet nami

Qindra fansa të këngëtarit Luiz Ejlli, banor i Big Brother Albania, u mblodhën sot në ambientet e

jashtme të shtëpisë më të famshme në Shqipëri në mbështetje të konkurentit të tyre të preferuar.

Produksioni i futi brenda në living room të gjithë banorët dhe mbyllën dyer e perde si dhe vendosi muzikë të lartë që konkurentë të mos kuptonin se çfarë po ndodhte jashtë.

Mirëpo si duket këtë “hile” të produksionit e ka kuptuar vetë Luizi, i cili shihet në tryezë teksa thotë se jashtë po mbahen protesta.

“Pr testa, do ketë pr testa jashtë, bëhet nami. S’duan që t’i dëgjojmë” dëgjohet t’i thotë Luizi Teas.

I hynë brenda shtëpisë, Luiz EJLLI kupton “hilen” e produksionit: Protesta jashtë, po bëhet nami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *