U tha se u nda nga Xhensila! Rozana Radi per Bes Kallakun: Eshte i cmendur, ja cfare me ka bere

E ftuar së fundmi në emisionin e moderatores Ester Bylyku, në ‘Glamour Zone’, këngëtarja Rozana Radi ka zbuluar momentet më të sikletshme me disa nga kolegët e saj, përfshirë Noizy, Sinan Hoxha, e sigurisht edhe me Bes Kallakun.

Dyshja ka një bashkëpunim i cili u bë viral disa kohë mëparë në Tik Tok. Lidhur me këtë, Rozana tha se do të donte që ta hiqte atë video nga interneti.

Ester Bylyku: Cila ka qenë përshtypja e parë për Bes Kallakun, dhe cili ka qenë momenti juaj më i sikletshem?

Rozana Radi: Përshtypja e parë ka qënë që Besi është i çmendur. Ndërsa momenti më i sikletshëm ka qenë koncerti që kemi mbajtur së bashku. Ka qenë një tm rr, sepse ka patur vetëm burra.

Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016,

“Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *