“Mos u zgjofsha në shtëpi të dielën!”/ Luiz Ellji betohet për hak marrje, kujt ia ka vene syrin?

Luizi thotë se nëse e diela do e gjejë në shtëpinë e Big Brother, ai ka gati sulmin e tij ndaj Oltës.

Luizi: Mos u zgjofsha këtu të dielën, Olta Gixhari!

Kiara: Boll me këto muhabete! Mikela: Nuk është momenti!

Armaldo dhe Luizi janë përplasur në një debat pasi ky i fundit i tha të mos bënte më humor.

Luizi: Kujdes me humorin! Armaldo: Mua nuk më bën dot presion dhe as nuk më intimidon dot,

nuk të shkon kjo me mua! Se kur bën ti humor ne e dëgjojmë, kurse kur bëjme ne ty të djeg!

Olta: Bravo maestro!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *