E forte! Vëllai i Arbër Hajdarit dhe nusja e tij, Beniada dalin hapur krah Luizit: Ky djale ka…(FOTO LAJM)

Gënjeu apo jo Luizi? Kjo ende vijon të mbetet e dyshimtë, por këngëtari vijon të marrë mbështetje masive nga publiku jashtë shtëpisë.

Ditën e djeshme në krah të tij kanë dalë edhe Beniada Nishani bashkë me partnerin e saj Blerti Hajdari.

Teksa kanë qenë duke ndjekur bashkë banorët ata kanë postuar foto në rrjetet sociale ku duket edhe i njëjti kënd i shtëpisë.

Të dy kanë fiksuar momentin kur Luizi kujdeset për Kiarën pasi kjo e fundit u rikthye në shtëpi nga spitali.

Luizi i qëndron pranë këngëtares, teksa ajo përpiqet të ndërrohet, ndërkohë që i mban një jorgan si mburojë në mënyrë që banorët e tjerë të mos e shikojnë.

E forte! Vëllai i Arbër Hajdarit dhe nusja e tij, Beniada dalin hapur krah Luizit: Ky djale ka…(FOTO LAJM)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *