Deklarata e Dea Mishel per Luzin: Nuk mund të jetoj me një person që po vd es dita ditës

Kryefjala e mediave rozë sot padyshim që vijon të jetë çështja “S mundja e Luiz Ejllit”.

Deklaratat e njëpasnjëshme të bëra mbrëmjen e djeshme po bëjnë xhiron e rrjetit, ndërkohë një prej tyre është edhe ajo e banores Dea Mishel.

Teksa moderatorja Arbana Osmani po i komunikonte gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhet Luizi,

e cila fatmirësisht nga ekzaminimet e bëra rezultoi e mirë, u shpreh se ajo nuk mund të qëndronte në shtëpi me një person që e di që po vd es.

“Arbana nëqoftëse Luizi është vërtet i s murë unë nuk mund të jetoj me dikë që dita ditës po vdes. Është shumë e rëndë”, dëgjohet të thotë Dea, deklaratë e cila ka sjellë një rev ltë të madhe në rrjet.

Kjo deklaratë e Deas mori dhe aprovimin e një tjetër banoreje, Kejvina Kthjellës, të cilën gjatë emisionit e pamë mjaft të prekur nga kjo histori pasi gjyshi i saj ka humbur j tën nga e njëjta s mundje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *