Pas she rrit të ashpër me Olta Gixharin, reagon me shpejtësi partnerja e Arbër Hajdarit (FOTO)

Përtej d bateve dhe mosmarrëveshjeve brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, përpl sje ka patur edhe jashtë shtëpisë. Po flasim për konf ktin e opinionistit Arbër Hajdati me aktoren Olta Gixhari.

Opinjonisti i BBV, Arbër Hajdari ka pasur një reagim të ashpër ndaj aktores Olta Gixhari pasi kjo e fundit ka folur lidhur me karrierën e tij.

Gjatë spektaklit Arbëri kërkoi sqarim nga Olta për komentin e saj për të si “ ai që del rrugëve dhe mbledh fondet”.

Sakaq nga ana tjetër, vetë Olta e ka kundërshtuar duke i thënë se opinjonisti e ka cilësuar zhurmuese dhe se e ka b llizuar.

Menjëherë pas këtye debateve si rrallëherë Arbri ka shpërndarë një postim të partneres së tij Vlerës. Kjo e fundit tregon hapur mbështetjen për partnerin e saj duke e quajtur yll.

Kujtojë se Arbër Hajdari dhe Vlera kurorëzuan dashurin e tyre në martesë ne tetorin e vitit qe lam pas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *