“Më tris htove sot, kurrë s’do të lija dhe sikur…”/ Luizi i tregoi sëm undjen e rrallë, ja si reagon Kiara (VIDEO)

Kiara thotë se ndihet e trishtuar pas bisedës me Luizin, kur ai i tregoi se vuan nga një sëm ndje e rrallë.

Më herët Luizi i ka treguar se në gusht do të trajtohet në Itali në një klinikë për s mundjen që e zbuloi rastësisht nga një check up.

Luizi: Thonë që është sëm ndje e rrallë, 11 klinika janë në botë për këtë. Njëra që jam interesuar ishte e zënë deri në gusht… Atëherë do shkoj në Bergamo, që të marr trajtimin.

Kiara: Nuk kam fjalë! Nëse do ishim bashkë, kurrë s’do të lija…

“E kam në gjithë trupin ma ka dal 3 muaj para se të vija. Nuk e dija dhe më doli pas një check up që bëra.

Kam për të ikur në gusht në Bergamo që të shtrohem dhe të kurohem. Më doli dhe parmbrëmë në jastëk, por thash kam një dhëmbë të prishur. “- i ka treguar ai ndër të tjera Kiarës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *