Jo vetem me banoret! Olta Gixhari nuk i flet motres se saj, arsyeja do iu habise

Ditën e sotme ka nisur rrugëtimin e tij “Big Brother Fun Club”, i moderuar nga Megi Pojani.

Aktorja Olta Gixhari është padiskutim një banoret më të komentuara të këtij edicioni dhe në këtë puntatë të parë të Fun Club u zbulua një detaj rreth jetës së saj private.

Gazetari Andi Vrapi ka zbuluar se Olta dhe motra e saj Gerta, nuk flasin me njëra-tjetrën.

Mirëpo, kush është arsyeja?

Gazetari theksoi se Olta dhe Gerta mund të jenë zënë pikërisht për BBV Albania. Sipas Andit, kjo

mund të jetë “molla e sh rrit”. Dy motrat madje as nuk e ndjekin njëra tjetrën në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *