“Mi ka bërë ditët më të bukura”/ Kiara flet për herë të parë për Luizin: Të them se nuk më bëhet qejfi

Mbrëmjen e sotme në “Big Brother VIP 2” u komentua edhe raporti që Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë krijuar brenda shtëpisë.

Moderatorja e njohur u shpreh se po kalon shumë mirë dhe se i pëlqen mënyra se si këngëtari sillet me të.

Pjesë nga biseda me Arbana Osmanin:

Arbana: Si po ndiheni?

Kiara: Mirë shumë. Ka momente që jemi shumë të lumtur, mendueshëm. Është shumë ndryshe të jetosh këtu brenda dhe që interepretohen ndryshe jashtë.

Arbana: Luiz?

Luizi: Jam komplet dakord.

Arbana: Çfarë ndjenjash ke?

Luizi: Ka alternativa a, b c. Nuk e di çfarë të them.

Kiara: Afeksion mund të thuash

Luizi: Më mb ti, sa ta nis embël bukur

Kiara: Në fillim kur hyra në shtëpi, realisht mendova se ishte një strategji e Luizit. Por duke kaluar ditët, them se kam filluar ta besoj deri diku, vetëm nga shikimi. E tradhtojnë sytë, kur mund të jetë i lumtur, i mërzitur apo “i dashuruar”

Arbana: Të pëlqen apo jo se si sillet Luizi?

Kiara: Sigurisht që kjo është një lojë, që ke hyrë vetëm. Të luajmë dhe zgjuar. Të them se nuk më bëhet qejfi, do ishte gënjeshtër. Po ma bën qëndrimin më të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *