I lidhur jashte por…! Luizi bëhet xheloz për Kiarën, ja banori që po i vardiset

Luizi duket se ka një pëlqim ndaj moderators, Kiara Titos, në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Kiara, ka treguar se nuk ndjen asgjë për Luizin, ndonëse i pëlqen si person.

Së fundi ai është bërë xheloz, duke menduar se Kiara ka pëlqim për Kristin.

Teas dhe Gentit nuk i ka rënë në sy kjo dhe kanë thënë se është Luizi ai që është xheloz. Luizi ka thënë se Kiara i vardiset Kristit edhe pse ai është i lidhur jashtë

rime-n e tretë për këtë sezon.

Megjithatë ajo që kishte munguar deri më tani ishte emisioni traditë i së dielës në ‘Top Channel’, ai që historikisht i është dedikuar fansave.

Po flasim për ‘Fan Club’, që mesa duket do të nisë këtë të dielë, por me ndryshime të reja, madje thelbësore. Kështu, sipas promo-s zyrtare nga televizioni, drejtimi i programit këtë sezon i është besuar Megi Pojanit,

që sapo ka mbyllur aventurën si finaliste e ‘Dancing With the Stars’ dhe për herë të parë do të drejtojë një emision kaq të ndjekur.

E megjithëse në promo nuk flitet për opinionistin, po ashtu një pozicion traditë në këtë program, burimet thonë se do të jetë Ardit Cuni, i cili është përfolur edhe më parë për një rol të tillë në produksionin e ‘BBV’. /News31

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *