Qeshni me lot! Albano Bogdo i jep Berishës të ëmën në telefon: Alo, mirëdita dua tju

TIRANË- Kryedemokrati Sali Berisha ka zhvilluar një bisedë telefonike me nënën e aktorit të humorit Albano Bogdo,

e cila është një fanse e zjarrtë e tij. telefonata mes tyre është filmuar nga drejtoresha për shtyp e Partisë Demokratike, Floriana Garo. Kjo e fundit e ka postuar videon në rrjetet sociale.

“Lëre pazarin, na foli, ke këtu doktor Sali Berishën,”- thotë Bogdo dhe ia kalon telefonin kryedemokratit.

“Alo, mirëdita dhe përshëndetje të përzemërta. Të falenderoj shumë mirënjohje për të gjithë mbështetjen e palëkundur që i ke dhënë PD dhe Sali Berishës,”- thotë Berisha duke folur me nënën e Bogdos.

“Gëzuar, të falenderoj unë për mbështetjen tuaj. Rroftë Partia Demokratike,”- dëgjohet të thotë ajo në anën tjetër të telefonit.

Vetë Bogdo, Turjan Hysko dhe Floriana Garo nisin të qeshin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *