Ia paska vene syrin! Bef ason Kejvina, ja me cilin nga djemtë do t’i bënte të gjitha në shtëpinë e “BBV”

Kejvina Kthjella është ndër banorët më të komentuar në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Gjatë kohës që ajo po qëndronte së bashku me një grup konkurrentësh, Luizi nuk hezitoi ta ng cmonte atë me një pyetje ‘pikante’.

“Me cilin nga djemtë e shtëpisë Kejvina do ishte e gatshme të bënte çdo gjë në shtëpi?”, pyeti Luizi.

Pa u menduar gjatë ajo tregoi me gisht për nga Herioni, ndërsa të gjithë djemtë qeshën me të madhe.

Ia paska vene syrin! Bef ason Kejvina, ja me cilin nga djemtë do t’i bënte të gjitha në shtëpinë e “BBV”

Pas debatit me Oltën , Amosi është vendosur në pjesën tjetër të shtëpisë. Pak minuta pas diskutimit ai u bashkua Zhaklinës dhe u ulën për të bërë joga.

Amosi dhe Olta debatun me tone të larta sot paradite pasi ajo qeshi me Luizin kur ai tha se i kishte lënë banorët pa gjumë me gërhitjet e tij.

Olta dhe Amosi e vazhduan më tej debatin mes tyre. Drejtimi i gishtit nga Amosi e ka acaruar shumë Oltën, e cila e ka marrë si kërcënim.

Olta: Këtë gishtin, ke bere figurë të keqe, kërcënove shoqen tënde, që i kemi dhën premtinmin njëri tjetrit…Amos: Kemi thënë dhe që do zihemi!

Olta: Po është turp ta bësh atë me gishtin, çdo gruaje!Amos: Mos më përdor kartën e gruasOlta: Ore më tmerrove, më intimidove!

‘Unë të kam mbështetur në çdo gomarllëk që ke bërë’, kështu i tha Amos-Oltës teksa ata debatonin se përse Olta kishte qeshur me faktin që banorët ishin pa gjumë nga të gërhiturat e Luizit.Por pasi Amosi u largua, Olta tha me ironi: Po kujtoj çfarë gomarllëqesh paskam bërë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *