Përlotet Stresi, zbulon se ish gruaja e tij ka tumor në tru, ja cfare pritet te ndodhe (video)

Stresi është ndër banorët më të përfolur të Big Brother VIP Kosova.

Ai e ka përmendur shumë brenda shtëpisë edhe ish-bashkëshorten e tij, Kejsin.

Mirëpo, së fundmi, Stresi tha se ajo ka tumor dhe kistë në tru.

Teksa po rrëfehej para banorëve të dënuar, reperi u përlot dhe tha për këtë arsye flet shpesh për të.

Përlotet Stresi, zbulon se ish gruaja e tij ka tumor në tru, ja cfare pritet te ndodhe (video)

Andi dhe Gresa, kohëve të fundit kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Andi, gjatë një bisede me Gresën, ka treguar pak shenja xhelozie.

Kjo pasi modelja tregonte se çfarë marrëdhënie ka me një shok të saj të ngushtë.

Teksa ajo i thoshte Andit se fle me të, ai e pyeti se çfarë orientimi
ka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *