Bën si e pasur por ne rruge ajo…! Flet djali qe aksi dentoi Kejvina: Ishte e de hur, kujtoi se une do e

Kejvina Kthella rrëfeu në BBV një rast aks denti me Range Rover ku përpl si një familjeje që po shkonte në spital. Modelja deklaroi më pas publikisht se ishte larguar nga vendi i ngjarjes dhe ishte nisur për Vlorë.

Ajo e rrëfeu ngjarjen me nota humori në ekran, ndërkohë që për JOQ ka ardhur edhe reagimi i kryefamiljarit që ajo përpl si. Ai thotë se ajo u largua nga vendngjarja pasi ishte e d hur dhe kishte fr kë t’i nënshtrohej testit të alk lit e ndër të tjera se makinën tip Range Rover e kishte marrë me qira.

Ngjarja ka ndodhur më 26 Prill rreth orës 18.00 në hyrje të rrethrrotullimit të Selites. Ku drrjtuese e mjetit Range Rover të zi me targë AB 271BY ishte modelja Kthjella.

”Mir qe fajtore ishte ajo. Por kishte nje sjellje te jashtezakonshme arr gante dhe me e bukura ishte se u lagua nga vendi aks dentit. Nuk denjoj te priste policine. Keto vipa po prodhon televizjoni. Shiten shume shtrejt ne instagram dhe ekran por qe realisht jane njerez pa edukate dhe pa etike komunikimi”,-shkruan i aks dentuari K.V.

Për më shumë, në momentin që ndodhi aks denti, i aks dentuari në një bashkë-bisedim me JOQ shtoi se ajo është shpallur “Alert” sepse iku nga vendi i ngjarjes. Në atë kohë JOQ Albania kreu verifikimet e nevojshme me Policinë e Shtetit por përgjigja ishte se jo vetëm që aks denti nuk ishte regjistruar në atë zonë, por modelja nuk ishte e shpallur në kërkim.

REAGIMI I TË AKS DENTUARIT PAS DEKLARATËS SË MODELES NË BBV

”Ndihem me te vertete i indinjuar nga deklaratat e vipes me te madhe ne vend Kejvina Kthelles. Me pat rpesin me te madhe pervec se perdor gjuhe t llese ndaj qytetareve qe ka aks dentuar por e tregon te gjith ngjarjen me nje delir madheshtie sikur ka bere nje veprim qe eshte per tu vleresuar.

Une jam qytetari qe me ka ak identuar. E nderuara Kthella pervecese arr ante ne komunikim ka bere dhe nje sjellje komplet te papergjegjshme ne vendin e aks dentit. E gjithe menyra sesi e tregon ngjarjen tregon shume per te si njeri.

Dhe dua ti them kejvines qe makinen e kishe te mare me qira, mos e shit veten per dicka qe nuk je. Dhe se fundmi i them Kthelles mos ta prargj koje librin nga kopertina, nuk e di me cfare niveli njerzish ke te besh. PS: makinen e kam dy here me te madhe se ajo qe kishe marre ti e dashur me qira!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *