Mund te themi Eshtë politikani më i fortë në Shqipëri. E e gjeni dot kush është?

Me mandatin e tretë në krye të shqiptarëve, kryeministri Edi Rama është kthyer në politikanin më me peshë dhe më të komentuar në Shqipëri.

Pavarësisht dëshirës së tij që jeta private të mbetet e tillë, publiku i tij është gjithmonë i gatshëm të dijë më shumë.

Në foton më sipër mund të shikoni kryeministrin Edi Rama në moshën 5-vjeçare dhe ndoshta kjo është fotoja më e bukur që ka ai.

Fotoja është shkrepur ndërkohë që ai ishte në plazh me nënën e tij, Anetën.


Mund te themi Eshtë politikani më i fortë në Shqipëri. E e gjeni dot kush është?

Rafa Leao eshte ylli i Milanit dhe i Serie A, ai qe vlen me shume se te gjithe futbollistet e tjere sipas analizes se fundit te kryer nga agjenci prestigjoze dhe transfermarkt…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *