Thuhet se u rr ah nga shoket e nje reperi, reagon Noizy: Na qe lluan sepse

Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë dhe aq e këndshme për reperin e njohur Noizy. Në rrjet po

qarkullojnë video, ku shfaqet duke u zënë me disa persona në skenë, gjatë koncertit në Zvicër.

Siç mund ta shihni dhe nga pamjet, në fillim, disa persona kanë g ditur një nga bodygardërdet e tij dhe më pas është përfshirë dhe vetë ai.

Pas sh rrit, ka reaguar Noziy i cili shprehet se personat me të cilët u konfl ktua ishin nën efektin e alk lit. Më pas ai thekson se çdo gjë është në rregull.

“Për të gjithë ju që jeni INTERESUAR, s’ka ndodhur asgjë. Ishin vetëm disa p janecë që nuk

kontrollojnë dot pijen. Jemi të gjithë mirë, çdo gjë është në rregull”, tha Noziy./albeu.com3.

Nga ana tjeter ne rrjete sociale kryesisht Tik Tok, thuhej se ishin shoqeria e Mato Lale ato qe tentuan te s lmonin Noizyn, kjo pas deklaratave te emisioni I Luanes. Por Noizy i dha fund dilemave

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *