Me pamjet më të bukura, Einxhel Shkira tregon emrin e të voglit të saj (VIDEO)

Pak javë më parë Einxhel Shkira dhe Dj Dagz u bënë prindër për herë të parë. Gjatë gjithë

këtyre ditëve çifti preferuan të mos ndajnë asnjë detaj me publikun, deri pak çaste më parë.

Einxhel ka ndarë për herë të parë një video të ëmbël duke na zbuluar edhe emrin e të voglit.

Djali i tyre quhet Trev. Krahas videos moderatorja i ka bërë dedikimin më të bukur Trevit të vogël.

Kur dashuria merr formën e një jete të re. Faleminderit Zot”

Me jetë të gjatë Trevi i vogël!

Me pamjet më të ëmbla, Einxhel Shkira na zbulon emrin e të voglit të saj (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *