E dini cila është fri ka më e madhe që ka Tea në jetë? Se mos bën kâkën në pantallona

Mbrëmjen e djeshme në ekranin e “Top Channel” startoi edicioni i dytë i “Big Brother VIP Albania”. Një ndër banoret është ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni. Së fundmi, gjatë një bisede me banorët ajo ka treguar një nga frίkërαt e saj.

“Një nga frίkërαt e mia në jetë është se bëj kαkën në pantallona, se mos e bëj”, është shprehur Tea duke i habitur jo pak të tjerët.

Kujtojmë se Tea u pyet dhe për lidhjen me Beartin. Ajo tha se është histori e mbyllur që para dy vitesh dhe ka zgjatur vetëm tre muaj.

Tea është futur në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip Albania duke dalë nga një eksperiencë televizive si ajo e Perputhen.

Tea Trifoni ka treguar në Big Brother Albania VIP 2 se lidhja e famshme në Për’Puthen me Beart Rexhepin ka qenë “show”. E pyetur fillimisht nga Ronaldo Sharka, nëse ekziston mundësia e lidhjes në BBVIP 2, Tea ka thënë që vetëm nëse e ndjen.

Ronaldo: “Do lidheshe këtu brenda, në qoftë se do e ndjeje?” Tea: “Po, nëse do e ndjeja. Nuk do e rezervoja veten”.Ronaldo: “Po për lojë?”

Tea: “Jo nuk e bëj më atë gjë. E kam ngrënë njëherë atë gjë”. Zhaklina: “Pse atë e bëre për lojë? Nuk kishe asgjë me atë çunin?” Tea: “Jo nuk kisha asgjë. Historia që u shfaq në “show” ishte e gjitha “show”. Ne ishim miq, na ecte muhabeti por kaq”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *