Dalin detaje nga she rri në Zvicër/ Noizy go ditet me shishe kokës, truproja i tij tërhiqet zva rrë (Video)

Pas videos ku shihej se si Noizy duke kënduar lë këngën përgjysmë dhe g det me gr shte fansat e tij,

në një koncert në Zvicër, pranë redaksisë së JOQ Albania ka mbërritur një tjetër video ku shihet me zë dhe figurë, që sh rri ka vijuar dhe është agravuar më tej.

Në videon e dytë, duket që Noizy gjatë sh rrit g ditet me shishe kokës dhe rrëzohet në tokë. Pas

kësaj shihet që truproja e reperit i del në mbrojtje, por turma e djemve e t rheqin zv rrë, e

shtrijnë në tokë dhe vazhdojnë ta gr shtojnë dhe shk lmojnë. Ende nuk dihet arsyeja e konfl ktit fizik në koncertin e këngëtarit.

Dalin detaje nga she rri në Zvicër/ Noizy go ditet me shishe kokës, truproja i tij tërhiqet zva rrë (Video)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *